Otázky a odpovědi

Jak můžu objednat plakátovací kampaň?

   Všemožně. Způsobu jak objendat plakátovací kampaň je několiv. Jednak pomocí formuláře Objednávka zde na stránkách nebo osobně v pokladně Společenského domu /Po - Pá  7:00 - 20:00/.

Co přesně znamená expresní výlep a jak funguje?

   Rychle. Expresní výlep je služba, která našim zákazníkům přináší efektivní možnost výlepu plakátů do 24 hodin od zadání, bez ohledu na standardní dny výlepu. Za expresní výlep se ke standardní ceně objednávky účtuje jednorázový poplatek 250,- Kč.

Kam nebo jak mám dopravit plakáty k výlepu?

   Osobně nebo poštou. Nejlepší je předat plakáty k výlepu přímo při objednávání kampaně. Plakáty je potřeba dodat dodat do pokladny Společenského domu v Neratovicích, přesněji zde.

Mohu na jednu plochu nechat vylepit více plakátů?

   Ano. Na jednu výlepovou plochu lze vylepit v rámci jedné kampaně i více stejných plakátů. Cena se pak na dané ploše zdvojnásobuje.

Lze v průběhu již probíhající kampaně prodloužit její délku?

   Ano. Prodloužit délku kampaně lze neomezeně dlouho. V případě potřeby nás kontaktujte a naceníme prodloužení kampaně dle Vašich potřeb.

Vylepíte mi plakát do místa na ploše které si sám určím?

   Ne. To bohužel není technicky možné. Každá výlepová plocha má své dané specifické části ve kterých se dle našeho SW vizualizuje daná plocha pro všechny probíhající i připravované kampaně.

Co se stane když mi nějaký vandal můj plakát někde strhne?

   Zasáhneme. Pokud nám při předávání plakátů dáte nad rámec Vámi objednané kampaně například 1-2 ks plakátů navíc právě pro případ stržení nebo zničení vandalem či jiným vlivem, jsme připraveni bezprostředně po zjištění tohoto stavu Vám váš plakát přelepit oním náhradním kusem a to zcela bezplatně.

Co znamená "minimální cena zakázky"? Týká se i mé kampaně??

   Týká i netýká :) Minimální cena zakázky je vlastně cena pro krytí nákladů spojených s výlepem třeba i jednoho plakátu na jedné výlepové ploše. V 99% případů se na minimální cenu zakázky dostane svou cenou takřka každá kampaň. Protože efektivnost reklamní kampaně se nejvíce projeví, když je Váš plakát prakticky na všech možných legálních výlepových plochách.


Záznamy: 1 - 8 ze 8